O nas

Art-Geo jest w Polsce oficjalnym przedstawicielem, autoryzowanym dealerem oraz serwisem marki RUIDE. Oferujemy również produkty innych producentów jak np. SunNav Tech, Handheld, Microsurvey, Carlson, etc.

Oferujemy pełną gamę sprzętu geodezyjnego, począwszy od nowoczesnych odbiorników satelitarnych GNSS, poprzez zaawansowane tachimetry, na wszelkiego rodzaju akcesoriach kończąc.

Nasze doświadczenie w dziedzinie pomiarów satelitarnych to 17 lat codziennej praktyki i szkoleń. Pod własnym szyldem działamy już blisko 7 lat. Wcześniej zdobywalismy wiedzę, pracując i ucząc się u najlepszych fachowców od technik Satelitarnych.

Technologia pomiarów satelitarnych to nie tylko nasza praca ale również pasja. Bierzemy udział w licznych szkoleniach i konferencjach na całym świecie (USA, Niemcy, Szwajcaria, Kandada, Chiny) aby stale podnosić wiedzę i kompetencję. Z pewnością nie jesteśmy firmą, która zajmuje się tym tematem „od wczoraj”.

Wiemy wszystko o naszych produktach i ich wykorzystaniu, nie tylko od strony teoretycznej ale również w praktyce. To pozwoli na późniejsze udzielenie wszelkiego rodzaju wskazówek i pomocy w trakcie korzystania ze sprzętu, na najwyższym poziomie. Obsługa naszych użytkowników i udzielenie im wsparcia na najwyższym poziomie to nasz priorytet.

Art-Geo to również wieloletnie doświadczenie w branży wykonastwa geodezyjnego. Znamy potrzeby geodetów z praktyki terenowej, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze i najbardziej dopasowane rozwiązania dla Twojej firmy. W Art-Geo nie jesteś kolejnym, bezimiennym “klientem”. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza!

Art-Geo to również...

Dealer Of The Year

Podczas konferencji, która miała miejsce w dniach 3-7 sierpnia 2015 r. w chińskim mieście Changzhou, w której udział wzięli Dealerzy marki RUIDE z całego świata, nasza firma – Art-Geo, otrzymała prestiżowy tytuł:

Dealer Of the Year!

Nasza ciężka wieloletnia praca zaowocowała.

Art-Geo to lider sprzedaży instrumenów GNSS marki RUIDE na całym swiecie. Nasz sukces to również sukces wszystkich naszych użytkowników. Dziękujemy za okazane nam zaufanie i wybranie marki RUIDE.

Wybierając Art-Geo wiesz, że współpracujesz z najlepszymi!

EXCELLENCE DEALER

EXCELLENCE DEALER 2016 – to kolejny tytuł / nagroda dla Art-Geo, jaki otrzymaliśmy za naszą ciężką pracę, pasję i zaangażowanie. Kolejny rok z rzędu, jesteśmy w gronie najlepszych dealerów na świecie.
Kiedy parę lat temu wprowadzaliśmy na rynek markę RUIDE, “złośliwi” twierdzili, że nie utrzymamy się zbyt długo i szybko “zwiniemy interes”. Tymczasem kolejne lata przynosiły kolejne sukcesy, co pozwoliło umacniać naszą pozycję na rynku. Dziś odbiornikami RUIDE pracuje w Polsce kilkuset zadowolonych użytkowników, a wśród nich: geodeci, budowlańcy, projektanci, architekci, rolnicy, leśnicy, etc. Dziękujemy za okazane nam zaufanie!

Systematycznie bierzemy udział w różnego rodzaju spotkaniach branżowych, konferencjach, targach wystawach, na całym świecie, etc. Możesz być pewny , że masz do czynienia z fachowcami i profesjonalistami.
Z naszym sprzętem pracują najlepsze firmy geodezyjne w Polsce.