System sterowania koparką

MCNAV TX63

Podwójny GNSS + IMU + EX-Tech model

System sterowania koparką TX63, wyposażony w bardzo dokładny podwójny odbiornik GNSS i jednostki IMU o wysokiej częstotliwości, które wraz z algorytmem modelu EX-Tech, gwarantują precyzję lepszą niż ±3 cm, zapewniając stałą dokładność po obu stronach końcówki łyżki. Ponadto algorytm modelu dynamicznego EX-Tech gwarantuje optymalną dokładność położenia łyżki we wszystkich pozycjach, zaś wysokowydajny odbiornik GNSS zapewnia bardzo precyzyjne pozycjonowanie w każdych warunkach terenowych.

System TX63 jest w pełni przystosowany do obsługi maszyn z 2 i 3 ramionami oraz pracy z z łyżką uchylną (tzw. skarpówka).

 Instalacja i kalibracja

Zamawiając system sterowania koparką TX63 masz pewność, że zostanie od dostarczony i profesjonalnie zamontowany na Twojej koparce przez nasz wykwalifikowany zespół. Cały system zostanie odpowiednio przez nas skalibrowany, aby zapewnić odpowiedni poziom dokładności, a następnie operator koparki zostanie przeszkolony z obsługi sprzętu.

Montaż całego systemu zajmuje nam zazwyczaj około jeden dzień roboczy, co oznacza, że już następnego dnia maszyna może być w pełni gotowa do pracy.

DOSKONAŁA KOMPATYBILNOŚĆ

Bezproblemowa integracja bez dodatkowej pracy

System sterowania koparką TX63 to wszechstronne rozwiązanie odpowiednie dla wszystkich modeli koparek, oferujące obsługę uchylnej i obrotowej łyżki oraz kompatybilność z różnymi protokołami radiowymi. Posiada wbudowany i edytowalny polski układa współrzędnych (zarówno układ poziomy jak i pionowy wraz z dedykowanymi dla geoidami dal obszaru Polski) oraz obsługuje wiele plików kalibracji współrzędnych. System zapewnia profesjonalne opcje dla stacji bazowych i oferuje pełną obsługę wszystkich konstelacji, a także obsługę plików projektowych w celu szybkiego projektowania powierzchni w terenie, usprawniając Twoją pracę.

Dodatkowo dzięki temu, że dysponujemy własną niezależną siecią stacji referencyjnych RtkNet, wszyscy nasi użytkownicy mają zapewniony bezpłatny dostęp do korekt/poprawek z naszych stacji bazowych, co jest niezbędne do osiągnięcia wysokiej precyzji i dokładności.

sprzęt geodezyjny
sprzęt geodezyjny

ZOPTYMALIZOWANY I PRZYJAZNY INTERFEJS NAWIGACYJNY

Najbardziej realistyczny ekran nawigacji

System sterowania koparką TX63 oferuje najbardziej realistyczny ekran prowadzenia, zapewniając w pełni zsynchronizowane położenie mechaniczne, położenie modelu oraz dane dotyczące wykopu i nasypu. Dzięki czterem różnym widokom dostosowanym do różnych miejsc pracy i charakteru pracy, system zapewnia, że operatorzy mają potrzebne informacje na wyciągnięcie ręki, a wszystko to oczywiście w języku polskim. Panoramiczny wyświetlacz o przekątnej 10,1 cala zapewnia szybki dostęp do najważniejszych informacji, zwiększając wydajność i produktywność w miejscu pracy.

BEZPIECZNA I WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA

 Zapewnianiamy trwałość w trudnych warunkach

System sterowania koparką TX63 składa się z wytrzymałych komponentów, takich jak odporny na wstrząsy czujnik IMU IP68 i 50 G, antena klasy przemysłowej o stopniu ochrony IP68 oraz wytrzymałe zaprojektowane z myślą o odporności na zużycie części, zapewniając niezawodne działanie w wymagających warunkach.

Wszystkie komponenty systemu oraz akcesoria takie jak mocowania, kable, czujniki, uchwyty i wszelkiego rodzaju elementy niezbędne do pracy systemu, dostarczane są przez naszego partnera z biura w Talinie (Estonia). Oznacza to, że  gwarantujemy ich jakość na europejskim poziomie.

sprzęt geodezyjny

Praca z systemem TX63 na budowie - prezentacja, omówienie, główne cechy.

Nasze wybrane realizacje

sprzęt geodezyjny
ART-GEO
sprzęt geodezyjny ART-GEO
sprzęt geodezyjny