Rolnictwo

Automatyczny system sterowania dla rolnictwa

NX510 PRO

Zaawansowane rozwiązanie samosterujące o wysokiej dokładności, które rewolucjonizuje sposób prowadzenia pojazdów rolniczych.

WYSOKA DOKŁADNOŚĆ I AUTOMATYZACJA

System NX510 PRO AUTO-STEER automatycznie steruje pojazdem po trasie wyznaczonej przez użytkownika. Elektryczna kierownica precyzyjnie prowadzi pojazd wzdłuż zadanej ścieżki. Operator nie musi ręcznie kierować pojazdem, co znacząco zmniejsza jego zmęczenie i pozwala skupić się na innych zadaniach. Automatyczne sterowanie zwiększa również dokładność przejazdów, co prowadzi do bardziej efektywnego wykorzystania zasobów i lepszych rezultatów pracy. NX510 PRO działa we wszystkich warunkach widoczności, zapewnia znaczący wzrost wydajności oraz elastyczność, ponieważ można go łatwo przenosić z jednego ciągnika do drugiego.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA POZYCJONOWANIA

Kompatybilność z sygnałami korekcyjnymi GNSS RTK i RTX™

Zaawansowany kontroler nawigacyjny NX510 PRO korzysta z wielu źródeł korekcji i pięciu konstelacji satelitarnych: GPS, GLONASS, Galileo, Beidou i QZSS. Zintegrowany modem 4G łączy się z każdymi standardowymi korektami DGPS i RTK. Możliwość pracy w paśmie L umożliwia niezawodne działanie z korekcjami satelitarnymi RTX. Technologia kompensacji terenu utrzymuje dokładność przejazdu na poziomie 2,5 cm, nawet w trudnych warunkach terenowych.

Dodatkowo dzięki temu, że dysponujemy własną niezależną siecią stacji referencyjnych RtkNet, wszyscy nasi użytkownicy mają zapewniony bezpłatny dostęp do korekt/poprawek z naszych stacji bazowych, co jest niezbędne do osiągnięcia wysokiej precyzji i dokładności. Więcej w zakładce RtkNet.

SZYBKOŚĆ I ŁATWOŚĆ UŻYCIA

Intuicyjne oprogramowanie AgNav do sterowania systemem

Oprogramowanie AgNav pracuje na 10,1-calowym, przemysłowym wyświetlaczu. Obsługuje wiele wzorów ścieżek, w tym linię AB, linię A+, linię okręgu, nieregularne krzywe i zakręty na nawrotach, aby sprostać wszystkim typowym operacjom rolniczym. Intuicyjny interfejs umożliwia szybkie i precyzyjne wykonanie prac na polu.

WYTRZYMAŁA I NIEZAWODNA KONSTRUKCJA

Zwiększona trwałość w środowisku rolniczym

Przemysłowa konstrukcja NX510 PRO obejmuje pyło- i wodoodporne elementy (klasa szczelności IP65 lub wyższa), idealne do użytku w środowisku rolniczym. Ponadto, trwała kierownica elektryczna o wysokim momencie obrotowym zapewnia automatyczne prowadzenie pojazdu po zadanej linii.

SZEROKA FUNKCJONALNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ

Zintegrowany kontroler kierowania

NX510 PRO to zautomatyzowany system kierowania, który można w pełni zainstalować w krótkim czasie na większości pojazdów rolniczych, co znacząco eliminuje kosztowne przestoje. Nowe funkcje automatycznego sterowania oferują wysoką łączność (wiele portów CAN, portów szeregowych, Wi-Fi, Bluetooth 4.1 i modem 4G) oraz kompatybilność z ISOBUS we wszystkich głównych markach sprzętu, co sprosta najbardziej wymagającym zastosowaniom rolniczym i poprawia efektywność pracy w polu.

SZYBKI MONTAŻ I PROFESJONALNE SZKOLENIE

Zamawiając system sterowania NX510 PRO, otrzymujesz gwarancję, że zostanie on dostarczony i zainstalowany przez naszych doświadczonych specjalistów. Zadbamy o precyzyjną kalibrację całego systemu, aby zapewnić najwyższą dokładność pracy, a operator maszyny otrzyma kompleksowe szkolenie z zakresu obsługi nowego wyposażenia. Instalacja systemu zwykle zajmuje nam nie więcej niż jeden dzień roboczy, co oznacza, że Twój pojazd będzie gotowy do efektywnego działania już następnego dnia.

Po szczegóły skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 531 70 00 70 lub wyślij zapytanie ofertowe w zakładce KONTAKT.

System Art-Geo NX510 PRO w ciągniku marki John Deere.