Odbiornik GNSS Smart MINI RTK GeoPlus

Ultra mały i lekki odbiornik GNSS z IMU oraz laserem

Smart mini RTK v3 z technologią GeoPuls

Smart Mini v3 to najmniejszy i najlżejszy odbiornik GNSS, wyposażony w IMU oraz supermocny zielony laser. Jego centymetrowa dokładność, niezależnie czy to przy pomiarach z pochyloną tyczką, czy przy użyciu lasera, sprawia, że jest on idealny dla branży geodezyjnej, projektowej, budowlanej oraz wielu innych.

TESTUJ GO PRZEZ 7 DNI ZUPEŁNIE ZA DARMO!

ROZPOCZNIJCIE FASCYNUJĄCĄ PODRÓŻ Z NASZYM PIERWSZYM ODBIORNIKIEM RTK Z LASEREM

Oferując Państwu ten wyjątkowy produkt, zapewniamy dostęp do technologii, która jeszcze niedawno była tylko w sferze marzeń. To nie tylko odbiornik z laserem, to wyraz naszego zaangażowania w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań.

Inspiracją do stworzenia odbiornika GNSS GeoPuls SMART mini RTK v3 było zauważone przez nas zapotrzebowanie na bardziej precyzyjne, intuicyjne i wszechstronne narzędzie do pomiarów.

Odbiornik z laserem, który teraz dostępny jest w naszej ofercie, nie tylko podnosi poprzeczkę w dziedzinie precyzyjnych pomiarów, ale również otwiera zupełnie nowe perspektywy w sposobie, w jaki myślimy o precyzyjnym pozycjonowaniu.

Bazując na skrupulatnych testach i doświadczeniach z poprzedniej generacji odbiorników SMART mini RTK, wprowadziliśmy szereg ulepszeń, w tym eliminację konieczności częstego kalibrowania oraz użycie zielonego lasera, aby rozwiązać problem trudności w celowaniu w jasnym świetle. W rzeczywistości oznacza to, że można dokładnie mierzyć tam, gdzie kierujemy laser, zamiast stosować klasyczną metodę pomiaru z użyciem tyczki. Oczywiście utrzymaliśmy możliwość dokonywania pomiarów z użyciem tyczki, co pozwala na korzystanie z funkcji laserowej nawet przy tradycyjnym pomiarze.

Dzięki nieustającemu zaangażowaniu naszego zespołu inżynierów we współpracy z AlphaGEO oraz pasji do doskonalenia technologii, odbiornik GNSS GeoPuls SMART mini RTK v3 staje się kamieniem milowym w obszarze precyzyjnego ustalania pozycji.

Nasza firma z dumą prezentuje to niezwykłe osiągnięcie, które ma potencjał rewolucji w branży pomiarów terenowych.

Technologia na poziomie wojskowym
W odbiorniku GNSS GeoPuls SMART mini RTK v3 zastosowano wojskową technologię przetwarzania. Kompletna technologia kompatybilności elektromagnetycznej i technologia ekranowania, minimalizują zakłócenia elektromagnetyczne systemu i zapewniają wysoką jakość danych obserwacyjnych.

Wielokonstelacyjny
GNSS GeoPuls SMART mini RTK v3, wyposażony w nowoczesny chipset GNSS o pełnej funkcjonalności i 1408 kanałach, ma zdolność obsługi wielu konstelacji satelitarnych, w tym GPS, GLONASS, BEIDOU, GALILEO, OZSS, SBAS i IRNSS. Zapewnia to precyzyjne i dokładne dane przestrzenne dla użytkowników na całym świecie.

Inercyjny układ pomiarowy (IMU)
GeoPuls SMART mini RTK v3 jest wyposażony w szybki, nie wymagający kalibracji i odporny na zakłócenia magnetyczne inercyjny układ pomiarowy (IMU) w zakresie pochylenia do 120°

Pomiar laserowy
Najnowsza na świecie opatentowana technologia szybkiej kalibracji pomiarów laserowych pozwala łatwo osiągnąć centymetrową dokładność, co sprawia, że pomiar staje się bardziej precyzyjny. Dodatkowo, zastosowany w odbiorniku GNSS GeoPuls SMART mini RTK v3 moduł lasera zielonego eliminuje trudności z celowaniem w świetle słonecznym sprawiając, że pomiary stają się szybsze i bardziej efektywne.

Dwuzakresowy Bluetooth
GNSS GeoPuls SMART mini RTK v3 obsługuje tryb podstawowy oraz tryb przesyłania danych z ulepszoną prędkością tradycyjnego Bluetooth, a także wspiera najnowszy standard o niskim zużyciu energii, dwuzakresowe, wysokowydajne SPP3.0+ble5.0, kompatybilne z systemami Android/ISO/PC.

Modem GSM
Szybkie połączenie internetowe jest zapewnione dzięki wbudowanemu modemowi 4G, który przyspiesza odbieranie danych korekcyjnych przy użyciu wszystkich sygnałów i pasm telekomunikacyjnych.

IP67
GNSS GeoPuls SMART mini RTK v3 spełnia solidną i trwałą normę wodoodporności i pyłoszczelności IP67, w pełni odpowiednią do wymagających warunków zewnętrznych.

Główne zmiany wprowadzone w drugiej generacji w porównaniu do pierwszej serii:

Nowa mocniejsza obudowa zapewniająca lepszą ochronę wewnętrznych komponentów odbiornika

Udoskonalony system zasilania

Brak kolizji gniazda USB-C z tyczką

Możliwość podłączenia ładowania nawet wtedy, gdy odbiornik zamontowany jest na standardowej tyczce geodezyjnej, bez konieczności stosowania specjalnych łamanych przejściówek USB

Nowe algorytmy umożliwiają zarejestrowanie surowych danych / obserwacji statycznych, bezpośrednio do programu Art-Geo Master

Wbudowany modem GSM/LTE

Wbudowany laser współpracujący z IMU, pozwalający na pomiar punktów bez użycia tyczki

Prezentacja i test odbiornika GNSS - Smart MINI RTKv3 z laserem

TESTUJ SMART MINI GEOPULS PRZEZ 7 DNI ZUPEŁNIA ZA DARMO!

WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, a wyślemy go do Ciebie!