System sterowania równiarką

Automatyczny system sterowania równiarką.

TG63 PRO

TG63 to zaawansowane rozwiązanie do automatycznego sterowania lemieszem równiarki, korzystające z systemu pozycjonowania  GNSS.

DOKŁADNOŚĆ RÓWNANIA +/- 2 CM

System TG63 wykorzystuje technologię pozycjonowania GNSS (obsługującą wszystkie konstelacje) i czujników ruchu INS, co pozwala na bardzo dokładne sterowanie lemieszem równiarki z precyzją do ±2 cm. Wsparcie różnych źródeł korekty, w tym RTK NTRIP oraz stacji bazowej UHF, pozwala dostosować system do warunków pracy. Specjalny moduł sterujący zaworami, pozwala na automatyczne ustawianie pozycji lemiesza. To wszystko sprawia, że maszyna może pracować z wysoką efektywnością, dokładnie przenosząc potrzebną ilość materiału bez zbędnych poprawek.

Dodatkowo dzięki temu, że dysponujemy własną niezależną siecią stacji referencyjnych RtkNet, wszyscy nasi użytkownicy mają zapewniony bezpłatny dostęp do korekt/poprawek z naszych stacji bazowych, co jest niezbędne do osiągnięcia wysokiej precyzji i dokładności.

SOLIDNA KONSTRUKCJA I WYSOKA NIEZAWODNOŚĆ

TG63 został zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach. Jego elementy odporne na pył i wodę, antyrefleksyjny ekran dotykowy oraz trwały i szybko reagujący moduł zaworowy gwarantują niezawodność przez cały rok i zapewniają efektywną pracę z użyciem mniejszej liczby maszyn. Taka optymalizacja pracy przekłada się na zwiększoną produktywność, precyzję i szybkość realizacji projektów, co zapewnia szybki zwrot z inwestycji.

Wszystkie komponenty systemu oraz akcesoria takie jak mocowania, kable, czujniki, uchwyty i wszelkiego rodzaju elementy niezbędne do pracy systemu, dostarczane są przez naszego partnera z biura w Talinie (Estonia). Oznacza to, że  gwarantujemy ich jakość na europejskim poziomie.

SZYBKIE I INTUICYJNE OPROGRAMOWANIE

Oprogramowanie GradeNav pracuje na 10,1-calowym, przemysłowym tablecie, który zapewnia optymalną czytelność. Obsługa plików projektowych AutoCAD DXF umożliwia efektywne zarządzanie wszystkimi typowymi operacjami równania. Intuicyjne oprogramowanie GradeNav poprawia umiejętności operatora maszyny, aby realizować projekty szybko i dokładnie. Wszystko to dostępne jest w języku polskim.

BEZPIECZEŃSTWO PRACY W KAŻDEJ SYTUACJI

Z myślą o bezpieczeństwie, operatorzy mogą szybko włączać i wyłączać automatyczny tryb kontroli lemiesza za pomocą dostępnych przełączników umieszczonych obok zewnętrznych uchwytów sterowniczych w kabinie. Ponadto, tryb ręczny pozwala operatorom bezpośrednio przejąć kontrolę nad lemieszem w nagłych przypadkach.

 

SZYBKI MONTAŻ I PROFESJONALNE SZKOLENIE

Zamawiając system sterowania równiarką TG63, otrzymujesz gwarancję, że zostanie on dostarczony i zainstalowany na Twojej równiarce przez naszych doświadczonych specjalistów. Zadbamy o precyzyjną kalibrację całego systemu, aby zapewnić najwyższą dokładność pracy, a operator równiarki otrzyma kompleksowe szkolenie z zakresu obsługi nowego wyposażenia. Instalacja systemu zwykle zajmuje nam nie więcej niż jeden dzień roboczy, co oznacza, że Twoja równiarka będzie gotowa do efektywnego działania już następnego dnia.

NOWY POZIOM DOKŁADNOŚCI I EFEKTYWNOŚCI

System TG63 to przełom w efektywności i precyzji prac ziemnych. Dzięki zaawansowanemu systemowi GNSS i czujnikowi inercyjnemu, zapewnia szybsze zakończenie projektów przy mniejszej liczbie wymaganych poprawek. 10,1-calowy ekran dotykowy i oprogramowanie GradeNav, umożliwiają użytkownikom szybką i łatwą obsługę systemu, co czyni pracę bardziej płynną i mniej czasochłonną. TG63 to kompleksowe rozwiązanie, które zwiększa produktywność, obniża koszty operacyjne i przyspiesza zwrot z inwestycji, co czyni go idealnym narzędziem dla nowoczesnej branży budowlanej.

Po szczegóły skontaktuj się z naszym inżynierem sprzedaży pod numerem telefonu 692 10 15 16 lub wyślij zapytanie ofertowe w zakładce KONTAKT.