Techimetr RUIDE RNS (Android)

Pierwszy tachimetr z systemem Android w Polsce!

RUIDE RNS

RUIDE RNS to pierwszy w Polsce tachimetr, z systemem operacyjnym ANDROID !! Nowy system operacyjny to nowe możliwości. Nowy wygodniejszy sposób obsługi sprzętu, nowe możliwości wymiany danych, przyjazny interfejs.
RUIDE RNS to pierwszy w Polsce tachimetr, z systemem operacyjnym ANDROID !! Nowy system operacyjny to nowe możliwości. Nowy wygodniejszy sposób obsługi sprzętu, nowe możliwości wymiany danych, przyjazny interfejs. Oferuje on dwusekundową dokładność pomiaru kąta oraz bez lustrowy pomiar odległości na dystansie aż do 1500 metrów! Przy użyciu pryzmatu pomiar odległości może odbywać się na dystansie nawet do 5000 m. Tachimetr ten wyposażony jest w dwa kolorowe i dotykowe ekrany oraz obustronne klawiatury, co sprawia, że instrument jest niezwykle wygodny w użyciu.
Wewnętrzny modem w standardzie 4G/LTE
Karta SIM teraz również w tachimetrze, gdyż wyposażony on jest w wewnętrzny modem komórkowy w standardzie 4G/LTE. Modem jest również kompatybilny z 3G GPRS/EDGE. Zapewnia to możliwość szybkiej wymiany danych bezpośrednio w terenie, przez sieć komórkową.
WiFI oraz Bluetooth 4.0
RNS wyposażony jest również w komunikację WiFi oraz Bluetooth. Bezprzewodowa wymiana danych – to już standard.
USB Typ-C OTG
Oprócz bezprzewodowej wymiany danych, RNS daje oczywiście możliwość komunikacji przez port USB, w najnowszym standardzie „Typ-C”.

Dostęp do przeglądarki internetowej, również w trakcie pracy w terenie

Dzięki zainstalowanej przeglądarce internetowej, możesz pobierać wszelkie niezbędne dane, bezpośrednio w terenie. Dostęp do różnego rodzaju serwisów geodezyjnych, baz danych geodezyjnych, od teraz jest możliwy bezpośrednio z poziomu tachimetru.

Przenoszenie danych bez kabli

RUIDE RNS to niezwykle wygodna wymiana danych. Aby przenieść dane z lub do komputera czy kontrolera nie potrzebujesz żadnych kabli i sterowników. W trakcie importu tachimetrii do popularnych programów takich jak Winkalk czy C-Geo, możesz zapomnieć o ustawianiu skomplikowanych parametrów transmisji. Wystarczy kilka kliknięć aby po paru sekundach, dane tachimetryczne znalazły się w twoim programie.

RDM DIS.TECH

RNS wyposażony jest w jeszcze bardziej wydajny moduł do pomiaru odległości bez lustra, na dystansie aż do 1500 metrów, w  nawet w 0.3 sekundy i 5 km z użyciem pryzmatu, z dokładnością 2mm+2ppm.

Wielo-osiowy System Kompensacji

W celu kompensacji fizycznej, dwu-osiowy kompensator wykrywa wszelkie drobne ruchy pęcherzyka elektronicznej libelli i dokonuje stosownej kompensacji w osi poziomej i pionowej.
W przypadku kompensacji cyfrowej przyjęto unikalny algorytm eliminujący poziomy błąd kolimacji i błąd indeksu pionowego.