Odbiornik GNSS SG6 dwie kamery

KOMPAKTOWY ODBIORNIK GNSS Z IMU oraz  DWIEMA KAMERAMI

PRECYZYJNE MIERZENIE WCZEŚNIEJ NIEDOSTĘPNYCH PUNKTÓW

SG6 wnosi nową jakość do pomiarów GNSS, umożliwiając dokładne pomiary punktów, do których dostęp jest utrudniony lub niebezpieczny. Dzięki wbudowanym kamerom, istnieje możliwość pobierania współrzędnych XYH, poprzez ich wskazanie na zarejestrowanych zdjęciach. System automatycznie nadaje geo-referencję zdjęciom pozyskanym w terenie, a Ty po prostu klikasz na interesujące Cię punkty, aby zapisać ich współrzędne do tabeli punktów.  Nie potrzebne jest do tego, żadne dodatkowe oprogramowanie, ani specjalistyczna wiedza. Cały proces odbywa się automatycznie.

KOMPENSACJA WYCHYLENIA TYCZKI W OPARCIU O IMU BEZ KALIBRACJI

Wydajność i precyzja w każdym pomiarze.

Wbudowana jednostka IMU koryguje wychylenie tyczki z częstotliwością 200 Hz oraz eliminuje potrzebę ręcznej inicjalizacji, a przy tym zapewnia wiarygodne wyniki.

Automatyczna kompensacja wychylenia tyczki gwarantuje precyzyjną dokładność w zakresie pochylenia do 60 stopni, oszczędzając do 30% czasu przy zachowaniu wysokiej dokładności.

KIESZONKOWY ROZMIAR, WAGA 750g, WYDAJNA I TRWAŁA BATERIA, WYSOKA OCHRONA IP68

Bateria o wysokiej pojemności, zapewnia do 16 godzin pracy.

Kompaktowa konstrukcja o wadze zaledwie 750 g, bezproblemowo pomieściła odbiornik GNSS, IMU i dwie kamery w kieszonkowym formacie. SG6 od MultiNavi, posiada wysoki stopień ochrony IP68 oraz wytrzymuje upadek z wysokości 2 m (odbiornik zamontowany na tyczce).

Specyfikacja techniczna odbiornika GNSS SG6